Únor 2009

2.kapitola - Srážka

13. února 2009 v 19:05 | Ewelin |  Dokud nás smrt nerozdělí
Mno ahoj pro všechny,
ja se radši snad ani nebudu vyjadřovat k tomu po jak dlouhý době sem něco přidávám. Prostě jsem měla náladu na psaní, tak jse něco napsala;)
Mým velkym snem a toužebnym přáním je dokončit Minulost versus Současnost ale zasekla sem se u kapitoly, se kterou nejak nemůžu pohnout:( Ale prostě musim, pač radši nechci uvažovat jak dlouho už to pišu :D:D:D:(
A mám jednu prosbu, jelikož se mojí drahé beta-read,stejen jako mě, nedostává času; potřebovala bych na nějaký čas nějakou dobrou duši na beta-read. Ta osůbka by měla mít přehled o pravopise a aspoň drobet by měla mít v malíku stylistyku ( odstavce, přímou řeč,.....) Zajemci prosím hlaste se, páč já fakt nutně někoho pořebuju a nevim jetsli ještě fungujou beta-readers.
Tak a teď ke kapitolce ke k mojí nové povídce DNSN a snad se vám bude líbit. Upřímně, já doufám, že si tuhle povídku oblíbíte, páč se mi píše moc dobře;) A kapitola, no je poměrně krátká a taky poměrně o ničem. No uvidíte sami, každopádně i takové kapitoly jsou potřeba ;)
No už konec mejch keců.
Tak příjemnou četbu a "estetický" prožitek :D
přeje Ewelin

P.S. Jelikož jsem ani na tuhle kapitolu neměla beta-read, případné chyby hlaste. Sice jsem to po sobě četla, ale nikdy nevim, že ano?

Zase tady....ale tentokrát ne s prázdnou

13. února 2009 v 19:04 | Ewelin

Ahojda všem :-),
joo jsem zpátky.
Ten potlesk si domyslim, jo fajn já vim, že žádnej neni. Ale snad se najde aspoň někdo kdo je rád, že jsem tady :-):(