15. kapitola - Porada 2. část

13. července 2008 v 19:31 | Ewelin |  Minulost versus současnost
a 2. část....

James i s Harrym v náručí ihned sklátil do křesla. Přece jen boj s nejlepšími Voldemortovými smrtijedy dá člověku zabrat. Protože ať už na ně člověk má jakýkoliv názor. Ať už to jsou jacíkoliv lidé. Ať už páchají jakékoliv věci. Zůstávají stále těmi stejnými lidmi. Vynikajícími bojovníky. I Harrymu se už v jeho náručí začaly zavírat očka. Jediná čilá v tomto domě byla Lily. Ta už dávno nebyla batoletem a nebyla ani unavená z boje. Žádného se totiž ke svojí smůle neúčastnila. Nebo to snad bylo štěstí? Jedno je ovšem jisté, kdyby v boji byla, nemohla by právě teď čile pobíhat po kuchyni a uklízet nádobí z oběda, které nebyl ani james ani Sirius schopný uklidit. No co byste chtěli!? Zkrátka chlapi, no! Ale ačkoliv by Lily mohla být naštvaná, třeba jen kvůli tomu neuklizenému nádobí, ona nebyla. Dál si zvesela pobíhala po kuchyni a dokonce si přitom prozpěvovala tu odpornou písničku Kotlík plný lásky. Ta písnička je přeslazená taky moc jako cukrová vata. Fuj!
,, Jamie, nemáš hlad? " Zašveholila s úsměvem.
,, No něco bych snědl. " Zvedl oči od Harryho sedícího mu v klíně.
,, A na co bys měl chuť? "
,, Joo, tak to já nevim. "
,, A kdo jinej než ty, lásko, by to měl vědět? "
James jen bezmocně pokrčil rameny, ale stále u toho měl jeho obvyklý pobavený úsměv.
Lily nemohla jinak, než se znovu usmát. U něj to prostě jinak nešlo.
,, Tak víš co? Já půjdu uložit Harryho, už je unavenej, " koukla na dítko, ,, a ty si zatím rozmysli co by sis dal. " Pohladila ho ukazováčkem po nose, vzala si Harryho do náručí a s úsměvem odešla po schodech nahoru.
James se s úsměvem zabořil do měkkého křesla a zavřel oči. Nastal čas odpočinku. Ten ale netrval dlouho za chvilku ho vyrušily blížící se kroky. Lily už stála přímo před ním. James otevřel oči. Zastavil se mi dech. Těžce polknul:
,, Ty jsi se převlékla. " prohlížel si Lily v červeném, upnutém tílku na ramínka a krátkých, též upnutých černých šortkách. Toto oblečení perfektně zvýrazňovalo její dokonalou postavu.
,, Převlékla, " přisvědčila, ,, vadí to snad? " Zeptala se s pohledem malé holčičky a přistupovala o krok po kroku blíž.
,, Nevadí. " Usmál se James šibalsky.
Lily už stála až u něj. Jejich ruce se spojily. Jejich prsty se propletly. James pustil její jemné dlaně a sjel těmi svými po obvodu jejího těla až k útlému pasu. Tam ji chytil a pevně ji k sobě přitáhl. Ona položila svoje ruce na jeho ramena a své nohy obtočila okolo jeho těla. Pevně ho jimi obemkla. Seděli v jednom křesle s přitisknutými roztouženými těly. James jí jemně vzal za bradu a přitiskl její rty na své. Nejprve její rty laskal těmi svými, pak už se ale její nedočkavý jazyk vydal na průzkum jeho dutiny ústní. James si ji k sobě ještě více přitiskl. Lily cítila jeho touhu a on zas vnímal její roztřesenost způsobenou chtíčem. Lily mu začínala rozepínat pásek u kalhot, když v tom se ozvalo:
,, Crrrr! Crrrr! " Ozývalo se ode dveří.
Lily přejela Jamesovi jazykem po tváři: ,, Neotvírej. Prosím. " Přitiskla se k něum ještě více. Znovu se hladově zmocnila jeho rtů. Zkoumala jazykem kvalitu zubů a ručka šmátralka pokračovala tam, kde přestala.
,, Crrrr! Crrrr! Crrrr! " Ozvalo se znovu.
,, Lásko, " ozval se James, ,, já tam musím jít. Co když se něco stalo? "
,, Crrrr! Crrrr! Crrrr! "
James se vymanil z Lilyina objetí, usadil ji do křesla a vydal se dveřím.
,, Sirie! Co tady k sakru děláš?! "
,, Mno posílá mě Brumbál. Ale jak tak koukám, " sjede ho celého od hlavy až k patě a zastaví se u rozepnutého pásku, ,, nejdu asi právě vhod, co? " Ušklíbne se pobaveně.
,, No popravdě moc ne, " prohodí James, ,, ale když už jsi tady, tak pojď dovnitř. " Pozve ho.
,, Lily, máme návštěvu. Siriuse! Kde jsi? " Hlaholí po domě.
,, Kdybych asi tak byla, zlato, " vynoří se Lily z kuchyně. Je oblečená jinak než předtím. Teď je to méně vyzývavé. Má na sobě volné džínsy a přes tílko má přehozenou bílou košili s krátkým rukávem slušivého střihu. Vypadala velice uvolněně a elegantně.
,, Ahoj Siri! " Usměje se zeširoka.
Oba dva nad tím zakroutí hlavou. Jamesovi pořád nějak nešlo do hlavy, jak se za tak krátkou dobu stihla převléct a navíc stihla uvařit kávu, která tak krásně voní po celém domě. A Sirius zas naprosto nepobíral, z čeho byl jeho kamarád tak roztěkanej, pomačkanej, rozcuchanej a především čeho měl rozepnutej pásek, když Lily je naprosto v pohodě. A není ani rozcuchaná ani nemá pomačkané oblečení.
,, Tak posaď se u nás přece, "pobídla ho a už mu nesla šálek kávy.
,, No dobře, "pohlédl Čmuchal úkosem na hodinky, ,, ale za chvilku už budeme musit jít. " Posadil se na pohovku.
James se zarazil: ,, Počkej, ty jsi řekl budeme! "
,, No řekl. Jamesi, já vim, co řikám. Já nejsem blázen. " Ušklíbl se pobaveně.
,, Ježiš já vim, " mávl nad tim rukou, ,, spíš by mě zajímalo, proč jsi to řekl. " Pohlédl na něj.
,, Protože nejspíš budeme muset někam jít. " Vysvětloval pobaveně.
,, A kam? "
,, No to je právě to, proč jsem přišel, " odmlčel se, ,, posílá mě Brumbál. "
,, Porada, " pochopila Lily.
,, Přesně, " přikývl, ,, takže vy byste se teď správně vůbec neměli se mnou vybavovat. A už byste se měli začít oblíkat. No šup šup. "
,, No počkej, ale kam dám Harryho? Přece ho tady nemůžu nechat samotnýho. " Zasekla se Lil uprostřed pohybu.
,, Toho vem sebou. Zase tam bude ta chůva a postará se o všechny děti. A teď už si pospěšte. " Popoháněl je.
Lily a James se tedy vydali do patra ke své společné šatně. A Sirius se usadil v křesle, poněvadž oba, tedy vlastně všechny tři, Potterovi znal a věděl, že si ještě chvilku počká. A skutečně James přihopsal až za čtvrt hodiny a to jen protože hledal svoje boty. Po chvilce zběsilého pobíhání po přízemí je našel. Po dalších pěti minutách přispěchala Lily pro Harryho dudlík, který zapomněla v kuchyni. Po dalších deseti minutách se všichni konečně sešli v obýváku.
,, Tak co připraveni? Můžeme vyrazit? " Pohlédl na dvojici s malým Harrym v Lilyině náručí.
Sirius se už pomalu chystal přemístit, když náhle Lil vypískla: ,, Hůlku! Zapomněla jsem si hůlku! " Dala Harryho Jamesovi a rozeběhla se do ložnice, kde ji nechala položenou na nočním stolku.
Za chvilku se vrátila zpět a stoupla si opět vedle Jamese.
Siriusovi s cukaly koutky: ,, Tak mají už všichni všechno? Jamesi nezapomněl sis třeba brýle? "
Jimmy si z legrace sáhl na nos: ,, Poslušně hlásím, že je mám. "
,, Dobře, tak už se snad konečně můžeme přemístit. "
Sotva to dořekl ozvalo se hlasité, trojhlasné: ,, PRÁSK! "
Naše čtveřice se objevila před domy 11 a 13 na Grimauldově náměstí. Všichni se vydali k jejich dveřím a v mysli si vybavovali adresu hlavního štábu. Za malou chvíli se před nimi objevily bytelné dubové dveře s číslem 12. Sirius zaťukal.
Dveře jim otevřela Tess: ,, Á konečně jste tady, čeká se jen na vás a na Brumbála. "
Tess si od Jamese vzala Harryho a šla ho "odevzdat" kouzelnické chůvě.
Naše trojice se tady vydala skrz halu ke známým pootevřeným dubovým dveřím. Vešli dovnitř. Kde už všichni seděli okolo velkého oválného stolu. Volných zbývalo pouze pět míst. Jelikož v místnosti bylo spoustu lidí rozléhal se po ní cvrkot. Všichni si měli co říct. Nebyl snad nikdo, kdo by měl zavřenou pusu. Sirius s Jamesem si sedli vedle sebe a Lily naproti nim.
,, Prosim tě, kámo, co jste tam s tou Evansovou dělali, že ty si z toho byl tak pomačkanej a rozcuchanej a ona elegantní a upravená jako vždy. " Začal hned Sirius vyzvídat s vědomím, že ho Lily přes všechen ten halas nemůže slyšet.
,, S Potterovou! " Podotkl se vztyčeným ukazováčkem Dvanácterák.
,, No to je přece fuk! Jestli s Evansovou nebo s Potterovou, když se jedná o jednu osobu. " Mávl nad tím rukou.
,, No tak to teda jedno není! "
,, No ta s Potterovou, když chceš. A řekneš mi konečně co se tam dělo? " Vyptával se Sirius celý nedočkavý.
,, Tam to bylo něco úžasného. Ona byl tak sexy a k sežrání…"
Sirius ho přerušil: ,, Můžeš mi prosim tě vysvětlit, jak mohla bejt k sežrání v tom jejím elegantním úboru? Neřikám, že jí nesluší, ale že by mi v něm připadala k sežrání. "
,, Kdyby ti v něm připadala k sežrání, tak bych ti asi musel rozbít hubu, víš, kamaráde? "
,, Hele tak v tomhle můžeš bejt úplně klidnej. "
,, Vždyť já vim, " poplácal ho po rameni James.
Ti dva byli do hovoru tak zabráni, že si ani nevšimli, že se do salónku vrátila Tess a sedla si vedle Lil, tedy přímo naproti nim. A dokonce si ani nevšimli, že už se dostavil Brumbál. A asi by si toho ani nevšimli, kdyby si nestoupl, na své obvyklé místo, do čela stolu a nezačal mluvit.
,, Vítám tady vás všechny. Nejspíš jste se divili, proč jsme se sešli. Někteří z vás už to nejspíš ví, jelikož se akce účastnili. Dnes v odpoledních hodinách byl napaden náš britský Magopark. "
Salónek zachvátili výkřiky typu: ,, No to snad ne!" ,, Co proboha dělali v Magoparku?!" A James se Siriusem se zabořili do svých křesel, protože oba čekali, co přijde.
Brumbál rukou naznačil,aby byli ticho: ,, To co tam dělali, je nám dosud všem záhadou. Možná se jen šli pobavit. Ano, já vím, jejich způsob zábavy je poněkud zvrácený. Ale oni ho, jak všichni dobře víme, rádi používají. Díky bohu se dnes v Magoparku moc nepobavili. A to jen díky přítomnosti a rychlému a pohotovému zásahu dvou našich členů. Díky Siriusovi a Jamesovi. Jenom díky nim se na místo včas dostali jak bystrozorové, tak my, Fénixův řád. "
Místností se rozlehlo ticho a téměř všechny pohledy se stočily k Siriusovi s Jamesem. A ti se zabořili ještě více do svých křesel, než tam byli zaboření doposud.
,, A teď přistupme k otázkám trvalého boje proti Voldemortovi. Higinnsi, jak pokračuje sledování té osoby…, " Brumbál pokračoval v poradě.
Ale James se Siriusem ho už nevnímali. Oba se snažili tvářit, že tu vůbec nejsou. Ale po chvíli, když už si jich nikdo nevšímal a všichni, včetně Lily, byli zabráni do řešení nějakého problému, se začali tlumeně bavit mezi sebou:
,, Tak se konečně pochlub, co ste tam s tou Evan… ehm Lily dělali? "
,, Byla to JENOM pěkně žhavá LÍBAČKA, ale kdyby nás NĚKDO nevyrušil, mohlo z toho bejt něco VÍC, " vyčítal mu James ikdyž spíš jen tak na oko.
,, No tak promiň no, "pochechtával se, ,, já jsem přece nemohl tušit, co tam děláte. Teda respektive neděláte, " ušklíbl se.
,, Sakra neprovokuj mě, "zasyčel šeptem, ale stále při tom měl poťouchlý úsměv.
,, Promiň, když já si nemůžu pomoct! " Šklebil se dál vesele Čmuchal.
,, No tak si to vynahradíte jindy. Třeba dneska večer, " pohlédl na něj úkosem, ,, ikdyž to by vlastně nešlo. Ty by ses moc unavil, viď? A už bys neměl síly na ten zejtřejší zápas. " Pochechtával se tiše.
,, Ty seš ale par…." Nedokončil někdo ho totiž přerušil.
,, James a Sirius zřejmě z dnešní porady nebudou vědět vůbec nic. " Ozve se Brumbál pobaveným hlasem.
,, My si ty opíšem od Evansový. " Řekl Sirius s cukajícími s koutky.
Tomu se všichni v salónku okamžitě začali smát. A to včetně Brumbála, Lily a dokonce i Jamese.
,, Řekl bych, že tímto můžeme dnešní poradu pokládat za ukončenou." Řekl Brumbál a většina se začala zvedat a přemisťovat.
Nakonec v místnosti zbyl jen James, Sirius, Lily, Rem a Brumbál.
,, No tak se budeme těšit na zítřek, Jamesi. " Prohodil při odchodu Brumbál a James ho sjel udiveným pohledem.
,, To víte, taky jsem si koupil lístek. Prostě jsem neodolal. Budu v tom nejvyšším lóže společně s Popletalem a ostatními. Takže se nejspíš uvidíme, " mrkl na Lily.
,, Nejspíš, " poznamenala Lily s úsměvem.
,, Omluvte mě, ale už musím jít. " Loučil se Remus.
,, Tak čau Reme, " mávl na něj Siri.
,, Jo čau. A zejtra tě chci vidět v lóže. " Mrkl na něj James.
,, Nashledanou Remusi. " Rozloučil se i Brumbál.
A po hromadném loučení se Rem konečně s přemístil.
,, Omluvte mne, ale musím se také vzdálit. Naviděnou zítra. " Usmál se na všechny.
,, Nashledanou, " ozvalo se trojhlasně.
A za malý moment byl pryč i Brumbál. V místnosti zůstali jen Sirius, James a Lily.
,, Tak já vás taky opustím, vy dvě hrdličky. Tak Jamesi, Buď zítra na zápas patřičně odpočat a připraven. Musíme vyhrát, zkrátka musíme! A co si budeme povídat, závisí to hlavně na tobě. Tak zítra, mějte se děti. " Rozloučil se poněkud zvláštně Sirius a i on s prásknutím zmizel.
Teď už zůstali místnosti jen dva. Lily promluvila:
,, Lásko, copak jste tam se Siriusem celou poradu řešili? " Zeptala se zvědavě.
,, Vztahy, " vyřešil to James prostě.
,, Vztahy?" Podivila se.
,, Vztahy. " Potvrdil.
,, Ale o našem malém tajemství, jsi mu nic neřekl, viď? " Přitulila se k němu.
James ji chytil okolo ramen: ,, Ale to víš, že ne, zlato. Bude to tak, jak jsi řekla. Bude to naše malé tajemství, " mrkl spiklenecky a dal jí pusu do vlasů.
Oba se spokojeně vydali pro Harryho, aby se konečně mohli přemístit domů do teplé a měkké postele.
- by Ewelin -
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Polgara Polgara | Web | 15. července 2008 v 16:54 | Reagovat

Pěkná kapitola, jenom mi tam trochu něco vadilo, jistej čas, ale to je jedno a docela mě udivuje, kolik stránek se dá psát o ničem 80))

2 Ewelin Ewelin | Web | 15. července 2008 v 17:26 | Reagovat

Mno to víš, psaní o ničem se musí umět :D A co ti tam vadilo konkrétně?

3 Rose Rose | 16. července 2008 v 10:26 | Reagovat

tý jo ta povídka byla fakt skvělá,pokráčko je nutný PSL XD

4 Areneis Areneis | 16. července 2008 v 16:03 | Reagovat

Kapitola byla skvela. Takova jak jsi rekla o nicem, uvolnujici od vseho toho napeti. Moc pekny. Doufam, ze dalsi probude co nejdriv.

5 Ewelin Ewelin | Web | 16. července 2008 v 18:52 | Reagovat

Areneis: Budu se snažit aby to bylo během tohodle víkendu nebo maximálně do středy ;)

6 Teresie Teresie | E-mail | Web | 18. července 2008 v 22:50 | Reagovat

Samo, že si tě pamatujůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!! Tahle kapča byla úpě úžasná :))))) Jako vždy i když po dlouhé době, ale já ti vlastně nemám co vyčítat, mě to trvá dvakrát tak delší dobu :D a když o tom tak přemejšlím tak asi takpětkrát tak delší a to už je co říct :D jj a taky už se nemůžu dočkat Love hate or best friend tak si s ní pospěš....budu si ji muset přečíst celou od začátku protože v ní už mám výpadky jak už dlouho nebyla!!!! :D Těším se a tak si pospěš zatím pááááááááááááá :-*

Tvoje Terinkáááááá

7 Aknel Aknel | Web | 21. července 2008 v 6:46 | Reagovat

KAPITOLKY jsou skvělé. Jak jinak, že?

8 Nakuta Nakuta | Web | 24. července 2008 v 12:55 | Reagovat

Moc hezký blog a skvělá autorka:)

9 Ewelin Ewelin | Web | 26. července 2008 v 10:46 | Reagovat

Nakuta: Děkuju moc za pochvalu :-)

10 Flammea Flammea | Web | 10. února 2009 v 22:53 | Reagovat

Hej pokračuj prosím. Myslim že mi všichni bysme rádi věděli jak to dopadne.

11 Tereza Tereza | 12. února 2009 v 21:43 | Reagovat

Jj chtelo by to co nejsriv pokracko :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama