Únor 2008

Zuby je potřeba si čistit

1. února 2008 v 22:38 Povídky
Ahojky všem potřetí!
Tak tady máte ten slíbený bonus za čekání. Je to dílko, které jsem napsala spolužačce do hodiny češtiny jako vypravování. Naše češtinářka (jinak fakt dobrá učitelka ženská ) měla totiž ten trhlej nápad, abysme si k vypravování nakreslili komix. A jelikož já nejsem zrovna Picaso, lépe řečeno neumím kreslit :D vypomohla mi kamarádka, která výborně kreslí. A jí zas nejdou slohy, tak jsme si drobet vypomohly :-) A tady máte výsledek...... Posuďte sami. Kámoška dostala ze slohu za jedna a češtinářka jí ještě pochválila, že jí ty slohy jdou doma líp než ve škole. Že prej to bude asi tím, že na to má doma klid.....:D
Jo a teď mě tak napadá, doufám, že tenhle blog nenavštěvuje nikdo, kdo si ještě nekoupil Harryho Pottera a relikvie smrti aneb poslední díl ze ságy o Harrym. Ale myslím, že žádnej příznivec Harryho by se toho asi nedopustil. No nic já jdu číst, jsem u sedmnáctý kapitoly, nebo osmnáctý? Teď nevím, každopádně mířím do postýlky ke knize. A vy tam asi zamíříte taky co :-)
Tak příjemný čtení.
Jo a kapitolka se tady objeví buď zejtra nebo až v pondělí nebo v úterý. Já mám totiž zejtra pomáhat doma uklízet a v neděli chcou jet naši lyžovat..... Já už mám sice část kapitolky napsanou, ale znáte mě ne? Než já to dopíšu.... mno každopádně doufám, že to stihnu během zejtřka, měla bych, ale uvidíme.....
Tak to už je pro dnešek vážně všechno...
Tak si užijte tohle krátký dílko...
a šup do postele! :D:D
Vaše Ewelin

13. kapitola - Střelec nebo profesionální rozvracečka vztahů?!? 3. část

1. února 2008 v 22:31 Minulost versus současnost
Ahojík všem podruhé,
tak tady je ten slibovanej dáreček k vysvědčení:-) Mno tak si ho užijte ;) Jo a je to vážně poslední část třináctý kapitoly :D To jen tak pro informaci......;)
Mno abych pravdu řekla, myslím, že se mi to moc nepovedlo :(, ale uvidíte sami. Jo a prosííím komentujtéééé, Plosim plosim, smutně koukám :( :-)
Tak to už je vážně konec mejch otravnech žvástů :D Užijte si kapču
Vaše Ewelin
P.S. Kapitolka není obetovaná......psala jsem to totiž dneska večer a už jsem nezastihla moji beta-readerku...... Ale při první příležitosti sem dám opravenou kapču ;)
Ale vás to stejně nezajímá, takže už mlčim....:D
Tak příjemné počtení ;)

13. kapitola - Střelec nebo profesionální rozvracečka vztahů?!? 2. část

1. února 2008 v 22:22 Minulost versus současnost
Ahojky všichni,
mno jak vidíte tak se tady konečně objevila kapitolka. Mno sice s téměř týdenním zpožděním ale přece jen tu je. Mám pro vás i dárek k pololetnímu vízu - další kapitolku k minulosti versus současnosti a taky takovej bonus. Mno uvidíte co na to budete říkat.
Jinak doufám, že jste si užili dnešní prázdniny a budete si užívat i ten následující víkend. No a co vysvědčení? Je podle vašich představ? Já osobně jsem docela spokojená, i když vím, že by to mohlo bejt lepší, ale do průměru se snad vejdu. No já jsem hold ještě malá deváťačka a nechcou se mi dělat přijímačky :-P :D Jo a taky jsme se docela hodně nasmáli nad výstupním hodnocením. Taková hezká kravinka a co prej dala práce :D:D
Tuhlu "opožděnou" kapitolku bych chtěla věnovat všem deváťákům, který tuhle povídku čtou, jako že jich asi moc nebude, co? Mno ale jestli nějaký jsou, tak ať jim to s tou školou vyjde.
Vaše Ewelin
P.S Ty kapitolky co nebyly obetovaný už obetovaný jsou ;) A taky moc děkuju Evče-Darevě za beta-read ;) Kuju moooc :-)
A teď už příjemný čtení ;) :-)