Leden 2008

13. kapitola - Střelec nebo profesionální rozvracečka vztahů?!? 1. část

20. ledna 2008 v 19:47 Minulost versus současnost
Ahojky všichni,
tak jste se dočkali, máte tady další kapitolku. Tedy její polovinu, ale i tak je dost dlouhá ;) Druhá půlka tady na váš bude čekat zase příští víkend :-)
Chtěla bych se omluvit, že tady minulý víkend nebyla kapitola, ale škola je krutá věc. A obzvlášť v období uzavírání známek. Ale teď už to bude snad v pohodě a kapitolky budou přidávány pravidelně:-)
Tak teď už vám přeju příjemné počtení.
Vaše Ewelin
P.S. Kapitolka je věnována všem, kdo už mají uzavřené známky a josu s nimi alespoň z části spokojeni. A vůbec všem, kteří vynaložili úsilí na své výsledné známky, ikdyž třeba nejsou podle jejich představ ;):-)
A to už je vážně vše
Ewelin

12. kapitola - Zatracená Rita - 2. část

8. ledna 2008 v 22:16 Minulost versus současnost
Vítejte mí věrní,
mno už na vás mluvím, jak Voldy na svoje Smrtijedy:D
Již klasicky tu druhá část nebyla včas :D. V Ewelince se totiž opět projevilo nemehlo a v neděli odpoledne se vymlela na snowboardu. A aby toho nebylo málo, drobet si poranila tlapku. Takže jsem nemohla dopsat druhou část kapči :-P Ale teď už je ručka v pohodě, takže jsme dneska mohla kapču dopsat, cca dvě stránky textu....
Dále jedno menší upozornění..... kapitolka není obetnutá. Evička - Dareva totiž nestíhala :(. Ale co, i to se stává. Mno nějaký větší chyby by tam ale neměly bejt, je to psaný ve wordu. Ale znáte word, zaměnit vařit a věřit, žádnej problém....:D
Dále bych vás již tradičně chtěla poprosit o KOMENTÍÍÍKY plosím smutně koukám....:'(
To už by mělo bejt fakt vše, tak si to užijte...
Další kapitolka bude o víkendu. Když bude stíhat, možná v pátek večer....;)
Vaše Ewelin

12. kapitola - Zatracená Rita - 1.část

5. ledna 2008 v 22:35 Minulost versus současnost
Ahojky zlatíčka,
nebrečte že máte jen půlku kapitoly. Já jsem totiž šťastná, že naklofu vzkaz mojí beta-readerce a napíšu vám sem těch pár vět. Ewelin totiž po dvou letech stoupla na prkno.....tedy na snowboard. Mno nejdřív jsem se pořád válela na zemi. Ale pak sem se do toho pozvolna dostávala. Po dvou hoďkách tréninku jsem schopna sjet kopec. Ale tím stylem, že jedu, ale neudělám oblouček, ale j zabrzdím o hranu jedu a zabrzdím....... a tak porad dokola. Kdo jezdí zná ne? Je to takovej ten ""opatrnej styl" Já to prostě úplně zapomněla :D Tak zejtra jedu s našima na sjezdovku, kde budu na takový cvičný loučce trénovat oblouky a jízdu celkově. Mno musím využít toho pujčenýho prkna, no ne? Takže mi držte palečky, ať si nic nezlámu a nepochroumám.
A jestli to dopadne dobře, zejtra vám sem vložím druhou polovinu kapitolky, kterou jdu teď psát;) A můžu vám o ní prozradit to, že bude o úplně něčem jiným, než byla ta první polovina:-)
Mno ještě bych měla mooc poděkovat Evičce, za beta-read (jako vždy,kapitolky) :-) A taky vám oznamuji, že náze kapitolky, doufáím, není definitivní. Ten současnej je hroznej. Ale nic lepšího mě nenapadlo....;) Kdyžtak mi můžete psát návrhy....:-) Nemohla jsem totiž vymyslet, jak by se to mělo jmenovat. Já si sice děje a názvy kapitol píšu dopředu, ale tahle kapitola původně vůbec neměla existovat. Ale pak se mi najednou nakupily věci, které jsem tam chtěla dát, ale nějak se mi nikam nehodily. Tak jsem musela napsat kapitolku :-) Ne, že by vám to nějak vadilo, co? :D
Mno a už mi zbývá nic jiného, než popřát příjemné čtení ;)
A prosím spoustu KOMENTÁŘŮ prosííííím. Oni vážně potěšej. Kdo píše, ví. A vezměte si, jakou si s tím dávám práci. Jsem drobet zmožená z toho ježdění, celý tělo namožený. Ale ne abych šla spát. Evička vkládá kapitolku a píše její druhou část. Tak prosím oceňte mojí snahu, alespoň těmi komentáři ;) :-)
Ale teď už vážně příjemné počtení
Vaše Ewelin