Březen 2007

Dej každému dni příležitost , aby se mohl stát tím nejkrásnějším dnem v tvém životě - pro Elisabeth

31. března 2007 v 20:37 Citátované povídky
Takže je tady první povídka podle citátu . Tentokrát to byl citát :Dej každému dni příležitost , aby se mohl stát tím nejkrásnějším dnem v tvém životě .Od M. Twaina. Zasadila jsem to do doby Pobertů. No snad se vám to bude líbit teda, hlavně tobě Elizabeth , když je to povídka na tvoje přání. Příjemné čtivo :-)Jo a komenty jsou povinný! Ať vim na čem sem :-)

3.kapitola - Konečně !

26. března 2007 v 20:04 Konec nebo začátek
Takže zdarec všichni.Je tady další kapilolka Konce nebo začátku. Je to kapitolka , který říkám spojovačka. V podstatě je to kapitolka která nemá nic moc děj ,ale uvádí jako by do dalších kapitol. Je to vlastně takovej prolog uprostřed příběhu. Takže tahle kapitolka nemá téměř žádnej děj ! Ten přijde až v další kapitolce :-) Jo a komenty jsou povinný!!! Příjemný počteníčko.

3.kapitola - Rod z Avalonu

19. března 2007 v 20:30 Syn dědice
Mno snad se vá to bude líbit.Psala jsem to o hodině chemie:-) Kdyby jste něčemu nerozuměli tak to napište do komentů. Jo a pište určitě komenty:-).Kapča je věnovanávšem , kdo mi u minulý kapči napsali komentář.

1. kapitolka - To snad nemyslíš vážně !?!

18. března 2007 v 16:48 Minulost versus současnost
První kapitolka nový povídky. Teda spíš pokračování povídky od Blanch ( z její povídky je i pár prvních řídků týhle povídky).Jo a pište prosim komenty.

2.kapitolka - Narozeniny

17. března 2007 v 20:07 Syn dědice
Takže tady máte další kapitolku. podle mýho mínění je víceméně bez děje - ten přide až v příští kapitolce:-) Jinak tuhle kapitolku věnuju Aknel5 neboli Lence , protože se na ni tak hrozně moc těšila :-)

3. kapitola - Myšlenkové pochody

16. března 2007 v 22:42 Love,hate or best friend ??
Takže tady máte další kapitolku . Je více méně bez děje,ale ujišťuju vás , že další kapitolka bude lepší.A komentáře jsou povinný.

O copak jde?

16. března 2007 v 7:43 Minulost versus současnost
Nová povídka.....

2.kapitola - Pomsta a nová kapitánka

15. března 2007 v 22:07 Love,hate or best friend ??
Tak tady máte po celkem dlouhý době další kapitolku.Snad tam není moc chyb , nechce se mi to po sobě kontrolovat:D Snad se vám bude líbit. Kdyby ne , tak to ihned hlaste! Jo a komenty jsou povinný.

O co jde?

15. března 2007 v 20:28 Citátované povídky
No , copak si to ta Ewelin zase vymyslela?!? Říkate si možná a protáčíte oči.... Jestli chcete vědět jaká kravinka mě zase napadla ,čtěte dál. :-)

JÁ!!!

15. března 2007 v 20:12 Já,já a zase já!
Ahojky tak jsem se rozhodla podat vám o sobě pár informací:-)

1.kapitola - Prostě normální den

10. března 2007 v 23:15 Syn dědice
Takže tady máte první kapitolku nové povídky. No snad se vám bude líbit. Jo a jsou tam nespisovný koncovky jako např. korespondujou místo korespondují ale mě to s těma spisovnejma koncovkama přišlo hrozně strojený. Ale kdyby jste to mermomocí chtěli jak v diktátě tak to přěpíšu .............a please komenty ať vim na čem jsem.

2.kapitola - Po smrti

10. března 2007 v 22:08 Konec nebo začátek

Harry stojí a mlčí.
V hlavě mu víří myšlenky : ,, Sakra co teď? Mám ten hlas poslechnout a projít dveřmi ? Ale co mě tam čeká ? Co se tam stane ? Tak si to pěkně rozebereme. Zpátky se vrátit nemůžu , když jsem už po tý smrti. Tady taky zůstat nehodlám . Je tady šílená nuda! Takže jediná reálná možnost je projít........těma zatracenejma dveřma. Vlastně co se mi může stát , už jsem umřel. A nic horšího než smrt není , i když takovej Cruciatus....... O čem tady vlastně uvažuju ! Vždycky jsem se do všeho vrhal po hlavě............tak jdu do toho. Já jsem teda myslitel aspoň hodinu tady uvažuju o věci , která je jasná předem!!!"
Harry váhavě vykračuje,,Vidím , že jsi se konečně rozhodl a vstupuješ do tajemného neznáma . A jak jsem tak koukal , uvažuješ úplně stejně jako kdysi tvůj otec . On jen ještě uvažoval o tobě a o Lily. Ale pokračuj už ke dveřím , ať tady nestrávíme celou jednu dimenzi."
,,Celou jednu dimenzi? co to proboha blábolí !?!" Pošklebuje se Harry.
Ale to už otvírá dveře a náhle se mu všechno rozplyne a jemu se před očima míhají vzpomínky...
,,Avada kedavra," křičí Harry..............Ginny umírá...................Remus umírá.................Brumbál přepadá přes cimbuří................první polibek s Ginny v nebelvírské místnosti..................věštba,odbor záhad..............smrt Siriuse.................z mrtvých vstání Voldemorta...................poznání svého kmotra.....................tajemná komnata a Tom Rojvol Raddle.....................kámen mudrců..................zjištění že je kouzelník..................dostání ložnice u Dursleyových....................,,uhni ty hloupá holko! ,,Harryho nedám! Jedině přes moji mrtvolu." ,,Ať je po tvém ! Avada kedavra" ........ ................černovlasý muž a rusovlasá žena se s úsměvem sklání nad dětskou postýlkou..... ..................,, ach , Lily ten je nádherný. Ahoj Harry. Já jsem tvůj táta James Potter. Vítej na tomhle nádhernym praštěnym světě.
Vzpomínky mizí a on stojí před domem svých rodičů v Godrikově dole. Ale dům vypadá jinak , je opravený...........je nádherný. Trávník je posekaný a sem tam vyrůstají keře nádherných růží a vysoké košaté stromy. Nádhera! Jako v ráji . Harry tedy vejde do domu a...... uvidí známé tváře a ze všech stran se ozývá :
,,VŠECHNO NEJLEPŠÍ K 17. NAROZENINÁM HARRY !"
-by Ewelin-

Prolog

6. března 2007 v 12:00 Syn dědice
Rozhodla jsem se napsat povídku ve které bude James žít a Sirius nebude mrtvý ani v Azkabanu. Jak již napovídá název tak asi nekdo bude dědicem někoho :-) ( na to by jste asi beze mě nepřišli co?) Postavy:Harry Potter , James Potter, sirius Black, Ginny Weasleyová, Ron Weasley,Hermiona Grangerová,Brumbál, a spousta dalších.
-by Ewelin-

Konec nebo záčátek

5. března 2007 v 9:29 Konec nebo začátek
Tahle povídka mě napadla jen tak z nudy , ale stejně doufám že se vám bude líbit. a pls komenty.