Únor 2007

1.kapitola - První školní den

9. února 2007 v 20:57 Love,hate or best friend ??
Abyste rozuměli tak tuhle povídku asi budu psát tak trochu očima Eve.Tak abyste tomu rozuměli Jo jinak ta píseň moudrého klobouku je tochu upravená píseň z Harry Pottera a Fénixova řádu.......Jinak doufám že se vám to bude líbit:-)

Prolog II. část

4. února 2007 v 21:46 Love,hate or best friend ??
Já vim ,že to bylo takový nezáživný,bez děje................prostě prolog.................úvod děje a ukázání postav.Další kapči budou mnohem lepší.............teda aspoň doufám :-)

Prolog I. část

4. února 2007 v 13:12 Love,hate or best friend ??
Povídka se nebude zabývat myšlenkovejma pochodama Jamese............kdyby si to náhodou někdo myslel :-) Šlo jen o základní uvedení do děje.Pro úplný pochopení bych si přečetla i druhou část prologu.

Taková předmluva

4. února 2007 v 12:47 | Ewelin |  Love,hate or best friend ??
Takže jsem se rozhodla napsat povídku z doby Pobertů,ale nebude tak úplně klasická jak znáte povídky o Pobertech...........tzn.nebudu se zabývat jenom jejich a lumpárnama a Jamesovou láskou k Lily. K povídce mě tak trochu inspirovaly některý skutečnosti a vztahy z mýho života.Mno snad se vám bude líbit :-) -by Ewelin-

Láska je vražedná

3. února 2007 v 19:20 | Ewelin |  Láska je vražedná
K týhle povídce mě tak trochu inspiroval Marpo a jeho písnička Šest metrů hluboko.Kdo tu písničku zná možná to tam pozná a kdo ne..........to je vlastně jedno ne. :-)Příjemný počteníčko..........please komenty.